Kino i teatr – kiedyś i dziś
W dniu 27 kwietnia 2026 r. uczniowie klas 2b, 3a oraz 3b wzięli udział w wyjątkowej wycieczce edukacyjnej do Domu Kultury „Strzecha” w Raciborzu. Wydarzenie odbyło się w ramach zajęć lekcyjnych i było doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy oraz rozwijania zainteresowań kulturalnych. Głównym celem wycieczki było poznanie historii kina i teatru oraz […]
















