Ubezpieczenie uczniów

UBEZPIECZENIE UCZNIÓW

Dyrekcja SOSWNiS w Raciborzu informuje, iż ubezpieczenie wychowanków nie jest obowiązkowe. Rodzice ubezpieczają dzieci sami zgodnie z własnym wyborem.

Poniżej przedstawiamy propozycje firm ubezpieczeniowych, które wpłynęły do placówki i zostały uzgodnione z kadrą kierowniczą placówki na rok szkolny 2023/2024

Informacja dotycząca NNW szkolne 2023/2024 zgodnie z wytycznymi WHO oraz MEN

Szanowni Państwo,

Jesteśmy liderem ubezpieczeń NNW placówek szkolnych w całej Polsce. Mamy 20-letnie doświadczenie na rynku ubezpieczeniowym i specjalizujemy się we współpracy z placówkami edukacyjnymi.

Spośród ofert dostępnych na rynku w tym roku wybraliśmy dla Państwa propozycję ubezpieczenia NNW przygotowaną wspólnie z firmą INTERRISK. W załączniku przesyłamy ofertę dla przedszkoli oraz szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

MOŻLIWOŚCI SKORZYSTANIA Z OFERTY

  1. Forma wirtualna polegająca na udostępnieniu linku do naszej oferty (do przekazania rodzicom lub zamieszczeniu na stronie www szkoły). W tym wariancie rodzice sami dokonują zakupu ubezpieczenia. Oferta w formie wirtualnej zawiera pakiety dla przedszkoli od 30 zł oraz dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych od 38 zł (dostępne w załączonym poniżej linku).

Link do polisy wirtualnej:

https://eagent.pl/nnw-szkolne?ac=basefinance

Link do Ogólnych Warunków Ubezpieczenia:

https://interrisk.pl/wp-content/uploads/2023/04/OWU-EDU-PLUS-obowiazujace-od-19.04.2023r..pdf

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się przedstawioną ofertą. W przypadku zainteresowania propozycją prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy,

BASEFINANCE

Dominika Szmigiel. Koordynator ds. placówek szkolnych – BASEFINANCE
tel.:  +48 570 106 052, mail: edukacja@basefinance.pl. Adres:  Szlak 8a/7  31-161 Kraków