Tydzień Bezpieczeństwa w naszym Ośrodku
W ramach Tygodnia Bezpieczeństwa nasi uczniowie ze szkół ponadpodstawowych uczestniczyli w działaniach profilaktycznych mających na celu kształtowanie odpowiedzialnych postaw oraz zwiększanie świadomości dotyczącej bezpieczeństwa. Odbyło się spotkanie z przedstawicielem Policji, podczas którego młodzież rozmawiała o odpowiedzialności, właściwych wyborach oraz reagowaniu w sytuacjach zagrożenia. Uczniowie aktywnie włączyli się również w […]















