Podziękowanie dla tancerzy Dance Stars

Podziękowanie dla tancerzy Dance Stars

 

 

 

 

 

 

Za nami wyjątkowe spotkanie pełne wzruszeń, uśmiechu i pięknych wspomnień. Swoje podziękowania otrzymali uczestnicy kółka tanecznego Dance Stars, którzy przez cały rok szkolny z ogromnym zaangażowaniem rozwijali swoje umiejętności, pokonywali własne bariery i dzielili się swoją pasją podczas występów. Za wytrwałość, energię i serce wkładane w każdy taniec podziękowania złożyły Pani Dyrektor oraz Pani Wicedyrektor Szkół Ponadpodstawowych, a także prowadzące kółko taneczne. Nie zabrakło ciepłych słów, gratulacji oraz chwil pełnych emocji.

Jesteśmy dumni z naszych tancerzy, ich odwaga, radość i współpraca pokazują, że taniec łączy ludzi i pozwala każdemu zabłysnąć na swój sposób. 

Po kliknięciu w miniaturkę otworzy się galeria na tej stronie