„Ostrzegam – pomagam”
W dniu 13 czerwca 2024 roku w ramach profilaktyki odwiedzili nas wychowankowie Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Kuźni Raciborskiej, którzy przeprowadzili z uczniami pogadankę w ramach ich autorskiego programu” Ostrzegam – pomagam”. Po kliknięciu w miniaturkę otworzy się galeria na tej stronie Ostrzegam – pomagam Ostrzegam – pomagam Ostrzegam – pomagam Ostrzegam – pomagam



















