logo autobus1

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU DOWOŻĄCEGO DZIECI DO SZKÓŁ SPECJALNYCH W RACIBORZU na 2 września 2019 r.

 

 

 

Miejscowość/przystanki

Odjazd

Powrót

     

Jankowice

6:30

14:42

Rudy (Podbiała)

6:42

14:30

Rudy (Kozielska)

6:47

14:25

Ruda Kozielska (Raciborska/Sklep)

6:49

14:23

Kuźnia Rac. (Rudzka)

6:59

14:13

Kuźnia Rac. (Osiedle)

7:02

14:10

Kuźnia Rac. (Arki Bożka)

7:04

14:08

Kuźnia Rac. (Straż)

7:06

14:06

Kuźnia Rac. (Topolowa)

7:08

14:04

Siedliska

7:10

14:02

Budziska

7:15

13:57

Ruda

7:20

13:52

Turze (Raciborska/Kościuszki)

7:27

13:45

Ośrodek dla niesłyszących

7:44

13:28

Szkoła Podstawowa nr 1

7:50

13:22

Zespół Szkół Specjalnych

7:52

13:20

 

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU DOWOŻĄCEGO DZIECI DO SZKÓŁ W RACIBORZU

 

 

 

Miejscowość/przystanki

Odjazd

Powrót

     

Jankowice

6:30

16:57

Rudy (Podbiała)

6:42

16:45

Rudy (Kozielska)

6:47

16:40

Ruda Kozielska (Raciborska/Sklep)

6:49

16:38

Kuźnia Rac. (Rudzka)

6:59

16:28

Kuźnia Rac. (Osiedle)

7:02

16:25

Kuźnia Rac. (Arki Bożka)

7:04

16:23

Kuźnia Rac. (Straż)

7:06

16:21

Kuźnia Rac. (Topolowa)

7:08

16:19

Siedliska

7:10

16:17

Budziska

7:15

16:12

Ruda

7:20

16:07

Turze (Raciborska/Kościuszki)

7:27

16:00

Ośrodek dla niesłyszących

7:44

15:43

Szkoła Podstawowa nr 1

7:50

15:37

Zespół Szkół Specjalnych

7:52

15:35