gang slodziakow19 02 2020 08  gang slodziakow19 02 2020 04

W środę 12 lutego w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursie „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”. To konkurs dla klas I-III szkół podstawowych, którego celem jest budowanie nawyku codziennego czytania wśród uczniów. Pomysłodawcą i fundatorem nagród w konkursie jest sieć sklepów Biedronka. Inicjatorem i organizatorem konkursu w naszej szkole była pani Artsvik Nersesyan.

Zadanie konkursowe polegało na przeprowadzeniu w szkole obchodów Dnia Głośnego Czytania, z wykorzystaniem opowiadań o przygodach Słodziaków oraz przygotowaniu wspólnie z uczniami dekoracji pod hasłem „Magiczne Drzewo Słodziaków”. To wydarzenie odbyło się w naszej bibliotece 24 października 2019 r. Celem konkursu było zaszczepienie w dzieciach pasji do czytania oraz uwrażliwienie na kwestie ekologiczne.

W konkursie zostały przyznane nagrody i wyróżnienia. Z dumą informujemy, że nasza szkoła znalazła się w gronie  zwycięzców i  aż 3 klasy zdobyły wyróżnienia: klasy: 1a, 3a i 3c. Uczniowie otrzymali wyjątkowe nagrody: zabawki Gangu Słodziaków, maskotki, długopisy i książki, a opiekunowie certyfikat udziału w programie. SERDECZNIE GRATULUJEMY DZIECIOM I WYCHOWAWCOM!  Dziękujemy za udział i zaangażowanie pani Paulinie Langrzyk-Jakubowskiej, pani Barbarze Fabian-Kitel i pani Beacie Jaskot.

Zapraszamy do biblioteki szkolnej i zachęcamy do czytania!

ZOBACZ GALERIĘ