RizVN Login

IMG 20181127 WA0010

We wtorek 27.11. br. na Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach obchodzono "Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych". Wydarzenie zostało zorganizowane przez Koło Naukowe Pedagogów w formie warsztatów plastycznych, przewodnim tematem były nadchodzące święta Bożego Narodzenia. W zajęciach wzięli udział uczniowie, podopieczni szkół i ośrodków z Cieszyna i okolic. W ramach spotkania uczestnicy wykonywali ozdoby świąteczne. Wydarzenie wzbogacił występ muzyczny studentów oraz pokaz filmików " Niemego Chóru."
Nasi uczniowie wraz z nauczycielami panią: Pauliną, Ulą, Beatą oraz panią Asią i Wiki ozdabiali papierowe choinki, wykonywali stroiki z szyszek, gałązek itp. Po pracy na wszystkich czekał słodki poczęstunek, po wspólnym zdjęciu, przystąpiono do wręczania wszystkim uczestnikom pamiątkowych dyplomów. Ozdoby świąteczne wykonane przez naszych uczniów będzie można podziwiać w czasie wystawy bożonarodzeniowej, która odbędzie miała miejsce w ostatnim tygodniu przed feriami świątecznymi.

Na koniec miła wiadomość. Zostaliśmy poproszeni i w przyszłym roku nasz Ośrodek będzie organizatorem warsztatów plastycznych w Cieszynie.

Kliknij obrazek - zobacz galerię

 

 

        PROJEKTY UNIJNE

pewna praca2

ad astra2

SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY DLA NIESŁYSZACYCH I SŁABOSŁYSZACYCH W RACIBORZU

Początek strony